Kategoriler
Resim

Her Yerden Kurtulmak İçin Golf Tatili

Çok uzun zamandır çok çalışıyorsanız ve biraz uzaklaşıp biraz golf oynamanız gerekiyorsa, seyahat acentenizden golf tatili paket tatillerini kontrol etmek isteyeceksiniz. Bu seyahat düzenlemelerine genellikle “kal ve oyna” planları denir çünkü belirli bir otelde kalıyorsunuz ve oradayken belirli bir golf sahasında oynama hakkına sahipsiniz. Bu düzenlemeleri yaparken, sizin için uygun olmayan veya imkansız hale getirecek özel şartlar olmadığından emin olun. Bu planlardan bazıları varış tarihlerinizi ve ayrılış tarihlerinizi sınırlamanızı veya kabul edilemez sınırlamaları olmasını gerektirir;

Kişiliğinize ve isteklerinize bağlı olarak golf tatillerini her türlü yere götürebilirsiniz. Örneğin, büyük şehirlerin yakınında veya yakınında bulunan bir kursta, golf oynamadığınızda müzelere veya tiyatrolara katılarak golf oynamayı seçebilirsiniz. Veya dağlar gibi engebeli doğal güzelliklerin olduğu bir alanda bir golf sahasını ziyaret etmeyi tercih edebilirsiniz. Oradayken, golf yerine balık tutmak için bir gün sürebilir. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, ihtiyaçlarınızı karşılayacak golf tatil paketlerini bulabilirsiniz.

Golf tatillerinde seyahat ederken yanınıza kendi golf kulüplerinizi mi alacaksınız? Muhtemelen seyahat etmekte olduğunuz kursta kiralanabilecek kulüpler yerine onları kullanmayı tercih edersiniz. Onları yanınıza almayı seçerseniz, düzenlemeleri biraz düşünmeniz gerekir. Örneğin, bu pahalı golf kulüplerini koruyacak gerçekten kaliteli bir golf kulübü çantanız var mı? Olmazsa, bir tane alsan iyi olur. Eğer uçuyorsanız kulüplerinizi yanınızda taşıyamayacaksınız, bu nedenle havaalanında valiz alabilecek ve hala kulüplerinizi koruyabilecek bir çantaya ihtiyacınız olacak. Öyleyse iyi bir tane al.

Golf tatilleri için bir destinasyon seçerken, ilk önce oynamak istediğiniz kursu seçin ve daha sonra otellerde, tatil köylerinde veya konaklamalarda kalmayı öğrenin ve paket planları oynayın. Bir konaklama ve oyun paketi seçerken sizin için ayarlanan tee zamanlarının sizin için çalışacağından emin olun. Bir golf sahasının kendi beldesinde kalan insanlar genellikle ilk kez seçerken ilk önce hizmet alırlar. Arzu ettiğiniz tee zamanını almak sizin için gerçekten önemliyse, daha az pahalı bir otel yerine tesiste kalmanız sizin için değer olabilir. Her iki durumda da, golf tatilleri sırasında ferahlık ve restorasyon bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir