Kategoriler
Resim

Güneşte Eğlenmek İçin Plaj Tatilleri

Herkes plaj tatillerini sever! Küçükler kumda kazabilir ve alıştırma dalgalarına sıçrayabilir. Yaşlılar yüzebilir, bronzlaşabilir veya rahatlayabilirler. Meraklı türler deniz yaşamını, gelgit havuzlarını ve sürüklenen ahşabı keşfedebilir. Sıcak esintiler ve doğal güzellikler canlandırıcı ve onarıcıdır. Ancak, iyi bir plan yapmazsanız, herhangi bir yolculuk rahatsızlığa neden olabilir. Plaj tatilinizi daha kolay, güvenli ve daha anlamlı hale getirmek için yapabileceğiniz şeyler.

Dünyanın birçok yerinde, insanlar aile arabalarıyla plaj tatillerine yöneliyorlar. Bir seyahat planlarken, önce arabaya iyi bir temizlik yapmak iyi bir fikirdir. Bu, bagajınız için size daha fazla yer sağlayacaktır. Torpido gözü, güneş kremi, baş ağrıları için asetominifen, bir antasit rulosu, birkaç öksürük damlası ve birkaç bandaid gibi birkaç ilk yardım ve rahatlık eşliğinde. Uzun saçlar için birkaç scrunchies veya pony-tailers unutma. Lastikleri kontrol ettirin ve düz gitmesi muhtemel olanları değiştirin. Yaklaşırsa yağ değişimi yapın. Yol gezileri aksaklıklar içerdiğinde pek eğlenceli değil. Ne yaparsanız yapın, kullanışlı olması için bir haritanız ve bir yeriniz olduğundan emin olun.

Çocuklarla seyahat etmek her zaman zor bir iştir. Plaj tatillerinde olacaklarını bildiklerinde özellikle heyecanlı ve sabırsız olabilirler. Soğuk su şişeleri ve sağlıklı atıştırmalıklarından emin olun. Zaman geçirmek için basit bir araba oyunu deneyin. Birçok çocuk işaretler üzerinde alfabenin harfleri aramayı sever. Birkaç kişi karışırsa çok eğlenceli olabilir.

Özellikle plaj tatillerinde cilt güvenliğini sağlamak için her zaman bir ihtiyaç vardır. Sabah 10: 00-4: 00 arasında uzun süre güneşin altında olmak konusunda özellikle dikkatli olun. SPF derecesi yüksek bir güneş kremi kullanın ve ıslandıktan veya havluyla kuruduktan sonra değiştirin. Seçtiğiniz havlu da bir fark yaratabilir. Kalın havlular ağırlaşır ve çok miktarda kum kaparlar. Plajda ince havlular gibi bulabilirsiniz. Gözlerinizi korumak için güneş gözlüğü ve ayaklarınızın sıcak kumda yanmaması için bir çeşit ayak koruması kullanın.

Küçük bir hazırlık ile plaj tatilleriniz keyifli ve problemsiz olabilir. Eve geldiğinizde rahatlayacak, yenilenecek ve çalışmaya hazır olacaksınız. Çamaşırlarınızı açmak ve çamaşırınızı yıkamak için bir dakikanızı ayırın. Çocuklar, “Ne zaman tekrar plaj tatillerine gidebiliriz?” Diye bağırana kadar ait olmayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir