Kategoriler
Resim

Bir Koleksiyon Koleksiyon Hobi Başlatın ve Evinizi Güzelleştirin

Koleksiyon yapmak eğlenceli bir hobidir ve toplanacak en ilginç şeylerden biri sanat koleksiyonlarıdır. Birçok farklı ürün sanat eserleriyle boyanabilir ve koleksiyonda bulunan bir sanat eseri haline gelir. Hobi meraklıları, testere bıçakları ve sanat eserlerinin boyandığı ahşap yumurtalar gibi şeyler toplarlar. İnsanlar bile tasarım halılarını sanat olarak toplarlar. Bir diğer sanat koleksiyon hobisi ise, Bradford Exchange gibi şirketler tarafından üretilen sınırlı sayıda plaka, yüksük, Noel süsü ve figürin toplamaktır. Ve elbette, birçok insan güzel sanatlar resimleri toplar.

Koleksiyonda sanat hobisi olan bir kişi muhtemelen eserlerini takdir ettiği favori sanatçılarını bulacak. Geçmiş veya şimdiki bir sanatçıya odaklanmayı seçebilirler veya birçok sanatçının yapıtlarından birini seçebilirler. Öte yandan, puro, vahşi hayvanlar veya piyano müziği gibi sevdikleri bir temanın etrafında sanat ve sanat objeleri toplayabilirler.

Bir sanat koleksiyoncusu, orijinal bir Van Gogh’a yüzbinlerce dolar harcayacak parası olan zengin bir insan olarak düşünülebilir. Bununla birlikte, daha mütevazı araçlara sahip bir insan da sanat toplayabilir. Posta kartları başlamak için iyi bir yer. Sanat müzesi hediyelik eşya dükkanlarının çoğu, bazı önemli kazanımlarıyla basılan yüksek kaliteli, parlak kartpostallar sunar. Birinin gerçekten takdir ettiği bu kartları alarak, herkesin bir sanat koleksiyonu olabilir.

Ebay iyi bir sanat koleksiyonudur, ne tür sanat veya koleksiyon size düşkün olursa olsun. Aslında, yeni başlıyorsanız, seçimler ve seçenekler çok zor olabilir! Sadece kendi eşyalarını satabileceğin gibi başkalarının da eşyalarını alabileceğini unutma. Bu, bütçe üzerindeki etkiyi biraz daha az güçlü hale getirmelidir. Sanat koleksiyonlarını ucuz bir şekilde toplamak için diğer fikirler bit pazarlarını araştırmak, tasarruf dükkanları ve garaj satışlarıdır. Bir başkasının hangi hazineden kurtulabileceğini asla bilemezsin.

Sanat koleksiyonuyla ilgili güzel bir şey, sanatçıların dünyanın her yerinde bulunabileceğidir. Sanat koleksiyoncusu, ne tür bir yeteneğin daha ucuza ve eve yakın olabileceğini öğrenmek için yerel sanat gösterilerini, müzeleri ve sanatçının buluşma yerlerini araştırmalıdır. Bazı sanat eserlerinin yerel lezzeti nedeniyle, sanat koleksiyonları iyi bir seyahat hatırası. Örneğin, sanatçı Linda Barnicott, Pittsburg, Pennsylvania çevresinde bulunan manzara, bina ve yer resimlerinde uzmanlaşmıştır. Benzer şekilde, koleksiyonerler hemen hemen her yerde yerel sanatçıyı bulabilirler.

Bir sanat koleksiyonuna hobi sizi yaşama ilgi gösterecek ve size sanat şaheserleri ile dolu bir ev verecek. Etrafınızdaki hoş ve ilginç şeylerden hoşlanıyorsanız, bugün sanat koleksiyonuna hobi edinmeyi düşünün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir