Kategoriler
Sanat

Cam Sanatı Ağırlıkları

Sanatsal cam satan bir dükkanım var. En sevdiğim sanat camı kağıt ağırlıkları. Sanat müzayedelerine katılmaktan ve sanat camı almaktan çok eğleniyorum. Arkadaşlarım ve müşterilerimin neyi sevip neyi sevmediğine dikkat etmeye çalışıyorum.

Genelde insanlara dönüm noktası doğum günleri ve yıldönümleri için sanat müzayedelerinde bulduğum sanat cam kağıt ağırlıklarını veririm. Büyükannem geçen Ekim seksen yaşına girdi ve onun için çok güzel bir sanat camı kağıt ağırlığı buldum.

Büyükannem için bulduğum sanat camı kağıt ağırlığı Baccarat tarafından yapıldı. Bu açık artırma son şeylerden biri olduğu için çok şanslıydım. Bir çok insan bu yazı bloğuna girdiğinde sanat müzayedesinden ayrılmıştı. Büyükannem hercai menekşe tasarımını takdir etti çünkü hercai menekşe onun en sevdiği çiçek.

Kuzenim kurbağaları sever. En sevdiği eşya ile evini zevkle dekore etmeyi başardı. Yıllardır onun için bir sanat camı kağıt ağırlığı arayışı içindeyim. Sonunda geçen sene yaptığım bir sanat müzayedesinde buldum. Sanat camı kağıt ağırlığı zambak yastığın üzerinde oturan bir kurbağaya sahipti ve kurbağa mavi su ile çevriliydi. Gerçekten çok hoştu ve kuzenim onu ​​hemen masasında kullanmaya başladı.

Teyzem cam sanat ağırlığını toplar. Sanat müzayedelerine katılırken, onun tarafından güzel sanat camı kağıt ağırlıkları bulması için defalarca istendi. Yıllarca onun için kazandığım parçaların arasında, bir hafıza hafızamda diğerlerinden daha fazla ortaya çıkıyor.

Şimdiye kadar bir sanat müzayedesinde kazandığım en güzel sanat camı kağıt ağırlığı mavi ve altın bir Amerika papağanı olan biri olmalı. Rick Ayotte onu yaratan sanatçıydı ve çalışmalarının bir kitabında bile yer aldı. Çok güzel sanat cam kağıt ağırlıkları yarattı.

Dükkanımda sadece satmayacak bir sanat cam kağıt ağırlığı var. Mağazada en uzun zaman oldu ve sanırım çok pahalı. Kağıt ağırlığını birkaç yıl önce bir sanat müzayedesinde bin dolara kazandım. Kağıt ağırlığı Paul Stankard tarafından oluşturuldu ve bunun için ödediğimin iki katı kadar kolayca satılması gerekiyordu.

Rick Ayotte tarafından yapılan sanat cam kağıt ağırlıklarını satmakta hiç zorlanmam. Çalışmaları en çok ilgiyi çekiyor gibi görünüyor. Yaptığı sanat cam kağıt ağırlıkları için bulduğum herhangi bir müzayede kazanmaya çalışıyorum. Çok uzun zaman önce kazandım, o pembe güllerdi. Çok narin ve tatlı görünüyorlardı. Bu sanat cam kağıt ağırlığının hızlı bir şekilde satacağını biliyorum.

Dükkanımda Richard Marquis tarafından yapılan cam sanatı ağırlıkları hakkında bazı sorular geldi. Son zamanlarda katıldığım sanat açık artırmalarının hiçbirinde bulamadım. Yaptığı bazı parçalara baktım ve özellikle etkilenmedim.

Devam ettiğim sanat müzayedelerinde sanat camı kağıt ağırlıklarını aramaya devam edeceğim, ancak onları izlemek için yolumdan çıkmayacağım. Marquis’in bazı müşterilerimin gerçekten ilgilendiği bir sanatçı olduğunu hatırlayacağım. İçinde bir parça eseri bulunan bir sanat müzayedesi bulacağımdan eminim.

Birkaç yıl önce deniz temalı sanat cam kağıt ağırlıkları hakkında bazı sorular vardı ve onları yapan harika bir sanatçı buldum. Rick Satava tarafından yapılan, bulabildiğim her cam kadeh ağırlığını satın alıyorum. En sevdiğim şey, bir saat sanat eserinde bulduğum mercan portakallı denizanası olmalı. Gerçekten çok hoştu.

Mercan portakal denizanası sanat cam kağıt ağırlığı, çeşitli sanat müzayedelerinde bulduğum ilk Rick Satava parçasıydı. Denizanası da yakut ve mavi olarak buldum. Tek başlarına güzeldirler veya özellikle onlar için yapılmış siyah bir ışığa tutturulduklarında.

ppppp

667

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir