Kategoriler
Sanat

EBay’de Sanat Müzayedeleri

Bugün bütün gün eBay’deki sanat ihalelerine baktım. Bazı harika şeyler buldum. Sanat kategorisine göz attım ve kendi kendini temsil eden sanatçıların alt kategorisini seçtim.

Satılık olanlarımı seviyorum. EBay’deki sanat müzayedeleri, bilinmeyen hatta bilinen bir sanatçının resimlerini satması için harika bir yoldur. Öne çıkan bölümde bazı güzel resimler buldum.

EBay’deki sanat müzayedelerine baktığımda, sadece resim galerisini görüntüleme seçeneğini kullandım. Bunu yaptığım için mutluyum çünkü müzayede unvanını değil sadece sanatı görmek istemiştim. Gözümü hemen yakalayan şey cesur renklerin tümü idi.

EBay’deki sanat ihalelerinin görüntü sonuçlarının ilk sayfasında, martinin güzel bir resmi vardı. Bence martini görüntüleri bana çok şık geliyor. Bu tabloyu cam bir sehpa ve deri bir kanepeye sahip birinin evinde canlandırabilirim!

EBay’de sanat ihalelerinin aldığı sanal ayak trafiği inanılmaz. Sanatçı, resimlerini galerilere asmaktansa, çok daha fazla insana maruz bırakabilir. Sadece keşfedilmek için iyi bir yol.

EBay’de 99 milyon dolarlık sanat müzayedesi gördüğümde biraz komik olduğunu düşündüm. Sanatçı, yaşayan bir sanatçının yaptığı resim için en çok ödediği dünya rekorunu kırarak tarih yazmak istiyor. Kayıt şu anda kırk milyon dolar.

EBay’de gerçekten dikkatimi çeken başka bir sanat müzayedesi vardı. Sanatçı Kelly Shanks’ti ve Boston’da yaşıyor. Gördüğüm tablo izlenimci bir tarzda yapıldı ve Neon Yağmur olarak adlandırıldı. New Orleans serisinin bir parçası. Onu çok sevdim.

Egg Eaters adlı bir resim için eBay’de bir sanat müzayedesi buldum. Gerçekten garipti ve bana tam olarak uymuyordu. Nerede asılacağını hayal etmeye çalıştım. Bence bu fantezi sanatı her yere asılamıyor. Bunun, lüks bir oyun mağazasında veya bekar bir padde asılı olduğunu görebiliyorum.

EBay’de gördüğüm en komik sanat müzayedesi, bir Jack Russell terrierinin bir halk sanatı yorumlaması içindi. Bir köpek severin buna sahip olması ve göstermesi gerektiğini hayal edebiliyorum. Köpek üzerime sıçrayacak gibi görünüyor!

EBay’deki sanat müzayedelerine bakarken gerçekten sevdiğim bir manzara buldum. Parça Praire Bulutları altında Red Barn olarak adlandırıldı. Bu yatak odamda asılı olsaydı, yataktan asla çıkamayacağımı düşünüyorum. Bulutları izlemeyi seviyorum.

Sanırım sadece soyut sanatı anlamıyorum. Eğer anladıysam, takdir edebileceğimi düşünüyorum. EBay’de Beige Dancelines # 2 adlı orijinal bir tablo için bir sanat müzayedesi buldum. Sanatçı, bunun soyut bir dans figürü olduğunu söylüyor. Büyük boy bir kulaktan başka bir şey göremiyorum.

EBay’de sanat ihaleleri için arama yaparken bakmam gereken çok fazla fotoğraf vardı. Zevklerimin gerçekte gerçekçilik ve manzaraya yöneldiğini düşünüyorum. Özellikle Hunter Jay’in Alaska resmini sevdim. Resimdeki blues gerçekten güzeldi; Bahse girerim bu tablonun şahsen harika olduğunu.

Kayınvalidem yavaşça evini dekore ediyor. EBay’de sevdiklerine uyacak güzel bir sanat müzayedesi buldum. Resim günbatımında bir ağacı gösteriyor ve sadece güzel. Sanatçının bir çok müzayedesi var ve umarım çok şey satar. O çok yetenekli.

EBay’de çok fazla zaman harcadığım diğer sanat müzayedesi, sarı bir gökyüzüne karşı kırmızı lale resmiydi. Neden bu resim tarafından bu kadar çekildiğimi bilmiyorum. Lale benim en sevdiğim çiçektir. Bu tablodaki laleler merkezde asılı. Orada sihirli bir şekilde asılıyor gibiler. En sevdiğim çiçeğin bu resmini çok beğendim.

ppppp

685

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir