Kategoriler
Sanat

Vintaj Posterlere Yönelik Sanat Müzayedeleri

Vintage posterler her zaman sanat müzayedelerinde kullanılabilir. Son zamanlarda her çeşit vintage poster sanat müzayedesi buldum. Amsterdam’daki 1928 Olimpiyatları’ndan bulduğum eski bir posteri çok beğendim. Afiş nadirdir, çünkü Fransızca’da basılan 10.000’in sadece 500’ünden biridir.

Bir sanat müzayedesinde bulduğum bir başka eski poster 1917’dendi. Savaş zamanındaki Fransız kadını çeşitli görevler yerine getiriyor. Poster, Fransız kadınların işgücüne katkısını kutladı. Savaş döneminde, Fransız kadınlar işgücünün yüzde kırkını oluşturuyordu.

Ben her zaman eski rock grubu posterleri için enayi oldum. Onları sanat müzayedelerinde her zaman ararım. İmzalı olanları severim, son zamanlarda gördüğüm gibi. Başlangıç ​​teklifinin biraz yüksek olduğunu hissettim ve bu yüzden kazanmaya çalışmadım.

Son zamanlarda Fransız eski posterlerine daha fazla eğildim. Orangina için 1970’de son zamanlarda yapılan sanat müzayedesinde basılmış bir vintage poster buldum. Sanat müzayedesinin sadece bin dolara ulaşabileceğini düşündüm, ama yanılmışım. VINTAGE poster on iki yüz dolara satıldı.

Ağabeyimin yeni evinin duvarları için ilginç bir şeye ihtiyacı vardı. Sanat müzayedelerinde eski posterler aramaya başladım ve mükemmel posteri buldum. Bulduğum yarış arabalarını seçti ve yarış arabalarını seviyor. Poster, 1965 Nurbergring Grosser Preis Von Deutschland’dan geldi ve kırk yaşından beri harika görünüyordu.

Fransız reklamları en iyi eski posterleri yapıyor gibi görünüyor. Lu Bisküvi gibi ürünlerin reklamını yapan posterler için sanat müzayedeleri bulmayı seviyorum. Bin dolardan daha az bir fiyata harika bir poster buldum ve mutfağımda harika görünüyor.

Seyahat ile ilgili eski posterler, sanat müzayedesinde her zaman büyük ilgi görüyor. Fransa’daki İngiliz Lake District’i tanıtan hoş bir poster gördüm. Afiş 1905 yılında üretildi. Onları izlemeyi seviyorum, ancak şahsen bu tarzda posterler toplamam.

Sanatsal bir müzayedede ayakkabı boyası reklamı yapan bir vintage poster buldum. Bu, 1930’larda yapılmış bir Fransız posteriydi. Çerçeveledim ve soyunma odama koydum. Oraya mükemmel bir şekilde sığar ve oda hissini gerçekten ekler.

Kız kardeşim bisiklet dükkanı olan bir adamla evlendi. Evlerini dekore etmek için çeşitli bisiklet kullanım öğeleri kullandılar. En sevdiğim parça, resmi oturma odasında tuttukları eski moda bir üç tekerlekli bisiklet. Bir müzayedede Celtic Cycles için bir reklam gösteren bir vintage poster buldum ve onlara verdiğimde sevdiler.

Beatles’ın 1967’de yapılmış vintage poster setini buldum. Posterler satışa çıktığım bir sanat müzayedesiydi. Richard Avedon tarafından tasarlanan eski posterleri daha önce görmüştüm ve The Beatles hakkındaki vizyonunu çok beğendim. Bu eski posterler, her biri için ödediğim iki yüz dolara değdi.

Şu an üzerinde gözüme sahip olduğum vintage poster, bir sanat müzayedesinde satışa sunuluyor. Chanel parfümünün Andy Warhol reklamı. Bu posteri kazanmak, çerçevelemek ve ana banyomun duvarına asmak istiyorum. Orada mükemmel olurdu ve kesinlikle gittiğim bakışı tamamlardı.

ppppp

592

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir