Kategoriler
Sanat

Sanat Müzayedeleri: Erken Amerikan Sanatı

Bu güne kadar hayatta kalan Amerikan sanat eserinin adını verebileceklerin çok güzel örnekleri var ve zaman dünya çapında tarz içerisinde belirli hareketler yaratmaya geçtikçe, temel fikirler söz konusu olduğunda yerel ve zaman dilimlerindeki değişikliklerle değişiyor. bireysel sanatçılar ve parlak vizyonları. Her sanatçı, etrafını şekillendirdiği ve değiştiği için dünyanın genel resmine kesinlikle bir şeyler kattı, dönemin hissini böyle yoğunlaştırılmış bir biçimde ve çeşitli biçimlerde yansıtacak herhangi bir özel dönemi aşacak kadar sanatsal bir irade gerektiriyor. Bu sanat eseri sayısızdır.

Bağbozumu resminizi seçeceğiniz birçok stil ve ortam var ve konuyla ilgili yeterli miktarda araştırma yaptığınızda, ideal bir tabloyu bulmak veya daha kolay ilişki kurabileceğiniz bir sanatçı tarafından çalışmak için daha iyi hazırlanacaksınız. için. Erken dönem Amerikan sanat eserleri ile, sahip olmak isteyeceğiniz eserin bir kopyasını bulmak ve elde etmek için çok daha kısa bir süre olabilir ve bu, zevkinize en iyi şekilde değer verebilecek işleri elde etmenin daha uygun maliyetli bir yolu olabilir. sanat ve sanatçı olarak.

Erken Amerikan sanatı, Amerikan Yerlileri sanatından, şu anda görebileceğimiz modernist ressamlara ve sanatçılara kadar geniş bir yelpazede çalışmaktadır ve yapıtları, Amerikan peyzajı üzerine tamamen benzersiz bir bakış açısı yaratarak, erken Amerikan sanatı kategorisinde özetlenebilir. Kendi oturma odanızda müze kalitesinde bir parça görmek istediğinizde, bulduğunuz ideal sanat eserini elde etmek için birden fazla yol olabilir ve hepsinin bir kol veya bacağına mal olması gerekmez. Eğer satın alma deneyiminin pahalı olması gerektiğini düşünüyorsanız, o zaman kesinlikle yanılıyorsunuz, ancak herhangi bir müze eseri bazı ellerde paha biçilmez sayılabilir.

İhtiyaçlarınıza uygun pazarlığı bulmakla başa çıkmanın çeşitli yolları vardır ve her zaman bir baskı bulmak ve etrafına bir çerçeve koymak sizi etkilemez, birçok baskının değeri satın almaya çalışmanın giderini atlamanın bir yolu olabilir. Bu makul fiyatlı parçalardan biri. Şüpheli bir parça satın alma konusunda dikkatli olursanız, belki de bu tür eserlerin bir sanat baskısını satın almak daha faydalı olabilir ve özellikle kendinizi sanat dünyasında bir acemi olarak bulursanız. Basılı reprodüksiyonları bulabileceğiniz ve bulundukları yerin arazisinde satın almalarını sağlayabileceğiniz birçok yer vardır.

Halen işlerinde durumlarının bir yansıması olan ve bununla ilgili olarak oldukça alakalı olan Amerikan sanat eserleri hala üretiliyor ve dönem ne olursa olsun, sanatçının ne olup bittiğine dair bir örnek bulmanın kesinlikle bir yolu var. belirli bir harekete katılmak ya da o zamanlar. Amerikan sanatının, çalışmanın ne zaman yapıldığına bağlı olarak düştüğü birçok tanım vardır, ancak on dokuzuncu yüzyıldan sonra Amerika’da hareketler başlatılmaya başlandı ve daha sonra Jackson Pollack gibi sanatçılara kendilerini ifade etme özgürlüğü verildi.

Bu, sanatta Soyut Ekspresyonist hareketin ortaya çıkmasına yol açmış, Kübalar ve soyut ressamlar gibi Ashcan sanat eseri ile Avrupa’dan modernistler arasındaki etkilerin çarpışması sonucu ortaya çıkmış ve II. Dünya Savaşı’ndan sonraki yıllarda ortaya çıkmıştır. Bu hareketin zihniyetinde, biçimsel kompozisyonun terk edilmesi, tuval üzerindeki resmin fiziksel hareketini temsil etmek için uzaya ve renge odaklanan düzenlemelere ve gerçek nesnelerin temsili yerine içgüdüye dayanan eserler yaratmaya yol açtı. Bu eserler nihayetinde yüzyılın başlarında öne çıkacak olan pop sanat eserlerini etkileyecektir.

ppppp

652

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir